RN73H2ETTD2943F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD2943F100
JLCPCB Part #
C4344350
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 294kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS