RN73H2ETTD2942A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2942A10
JLCPCB Part #
C3933620
Description
250mW 29.4kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS