RN73H2ETTD2941B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2941B50
JLCPCB Part #
C3948090
Description
2.94kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS