RN73H2ETTD2913F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2913F50
JLCPCB Part #
C4165447
Description
-55℃~+155℃ 250mW 291kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS