RN73H2ETTD2913C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2913C50
JLCPCB Part #
C4160396
Description
250mW 291kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS