RN73H2ETTD2911F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD2911F100
JLCPCB Part #
C4009758
Description
-55℃~+155℃ 2.91kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS