RN73H2ETTD2911C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD2911C50
JLCPCB Part #
C4024529
Package
1210
Description
2.91kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS