RN73H2ETTD28R7F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD28R7F100
JLCPCB Part #
C4043282
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS