RN73H2ETTD28R7C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD28R7C25
JLCPCB Part #
C4250024
Description
250mW 28.7Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS