RN73H2ETTD2873D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2873D10
JLCPCB Part #
C4230736
Description
250mW 287kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS