RN73H2ETTD2873A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2873A10
JLCPCB Part #
C4047157
Description
-55℃~+155℃ 250mW 287kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS