RN73H2ETTD2872D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD2872D100
JLCPCB Part #
C4332207
Package
1210
Description
250mW 28.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS