RN73H2ETTD2872C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2872C50
JLCPCB Part #
C4191071
Description
250mW 28.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS