RN73H2ETTD2872B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2872B50
JLCPCB Part #
C4069641
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS