RN73H2ETTD2871F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD2871F100
JLCPCB Part #
C3971536
Description
2.87kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS