RN73H2ETTD2871B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2871B10
JLCPCB Part #
C4334668
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS