RN73H2ETTD2870F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD2870F100
JLCPCB Part #
C4120286
Description
-55℃~+155℃ 250mW 287Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS