RN73H2ETTD2841F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2841F10
JLCPCB Part #
C4135241
Description
-55℃~+155℃ 2.84kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS