RN73H2ETTD2841A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD2841A25
JLCPCB Part #
C3912668
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.84kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS