RN73H2ETTD2801A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD2801A10
JLCPCB Part #
C4279255
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS