RN73H2ETTD2800D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2800D10
JLCPCB Part #
C4240482
Description
250mW 280Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS