RN73H2ETTD27R7F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD27R7F25
JLCPCB Part #
C4228273
Description
250mW 27.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS