RN73H2ETTD27R0D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD27R0D100
JLCPCB Part #
C3999786
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS