RN73H2ETTD2771A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2771A10
JLCPCB Part #
C4099919
Description
2.77kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS