RN73H2ETTD2770D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2770D25
JLCPCB Part #
C4302056
Description
250mW 277Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS