RN73H2ETTD2770B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2770B10
JLCPCB Part #
C4229685
Description
-55℃~+155℃ 250mW 277Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS