RN73H2ETTD2742F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2742F25
JLCPCB Part #
C4061397
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS