RN73H2ETTD2710F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2710F10
JLCPCB Part #
C4046609
Description
-55℃~+155℃ 250mW 271Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS