RN73H2ETTD2710D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2710D50
JLCPCB Part #
C4117936
Description
-55℃~+155℃ 250mW 271Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS