RN73H2ETTD2700D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2700D50
JLCPCB Part #
C4012705
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS