RN73H2ETTD26R4F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD26R4F100
JLCPCB Part #
C4115084
Package
1210
Description
250mW 26.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS