RN73H2ETTD26R1D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD26R1D100
JLCPCB Part #
C4107464
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS