RN73H2ETTD2672F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2672F10
JLCPCB Part #
C4123490
Description
250mW 26.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS