RN73H2ETTD2643A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2643A25
JLCPCB Part #
C4347847
Description
250mW 264kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS