RN73H2ETTD2642D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2642D50
JLCPCB Part #
C4100060
Description
250mW 26.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS