RN73H2ETTD2640C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2640C25
JLCPCB Part #
C4009253
Description
250mW 264Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS