RN73H2ETTD2640C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2640C10
JLCPCB Part #
C4142197
Description
-55℃~+155℃ 250mW 264Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS