RN73H2ETTD2613A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2613A25
JLCPCB Part #
C4259440
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS