RN73H2ETTD2612F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD2612F50
JLCPCB Part #
C4237046
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS