RN73H2ETTD2612C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2612C50
JLCPCB Part #
C4211301
Description
250mW 26.1kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS