RN73H2ETTD2612B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2612B50
JLCPCB Part #
C3960745
Description
250mW 26.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS