RN73H2ETTD2611B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2611B50
JLCPCB Part #
C4193252
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS