RN73H2ETTD2610F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2610F50
JLCPCB Part #
C4020618
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS