RN73H2ETTD25R8F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD25R8F50
JLCPCB Part #
C3980883
Description
-55℃~+155℃ 25.8Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS