RN73H2ETTD25R8D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD25R8D50
JLCPCB Part #
C4278690
Description
-55℃~+155℃ 25.8Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS