RN73H2ETTD25R8B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD25R8B25
JLCPCB Part #
C4142961
Description
25.8Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS