RN73H2ETTD25R2F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD25R2F100
JLCPCB Part #
C4005480
Description
-55℃~+155℃ 25.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS