RN73H2ETTD2583F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2583F25
JLCPCB Part #
C4012564
Description
-55℃~+155℃ 250mW 258kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS