RN73H2ETTD2583D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD2583D100
JLCPCB Part #
C4015741
Description
250mW 258kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS