RN73H2ETTD2583B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2583B10
JLCPCB Part #
C4270475
Description
250mW 258kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS